Therapy Cure Saç Bakım Yağı

Therapy cure Saç Kremi, içerdiği Amino Acid Cocktail, Seramid, Phtyo Keratin, Shea Butter ve L-Arginine sayesinde boya ve röfle gibi işlemler sonucunda kurumuş ve yıpranmış saçların görünümünü düzenlemeye yardımcı olur.

Fiyat :
49,00 TL-24,90 TL
Adet :
guvenlihizli
 •  

  KOLAY ŞEKİL ALAN, YUMUŞAK VE PARLAK SAÇLAR

  Therapy cure Saç Kremi, içerdiği Amino Acid Cocktail, Seramid, Phtyo Keratin, Shea Butter ve L-Arginine sayesinde boya ve röfle gibi işlemler sonucunda kurumuş ve yıpranmış saçların görünümünü düzenlemeye yardımcı olur. Saç tellerinin daha uzun süre nemli kalmasını sağlayarak gerilme direncini artırır. Saçların ıslak ya da kuru halde kolay taranmasını sağlar ve kırılmalarını önler. Canlandırıcı ve yumuşatıcı etkisiyle ilk kullanımdan itibaren saçlarınız ipeksi bir görünüm kazanır.

  SERAMİD

  Seramid, saç yapısındaki doğal bir bileşendir ve aynı zamanda saç çimentosu olarak bilinir. Zarar görmüş ve hasarlı saçlarda genellikle seramid kaybı vardır. Bu durum mat ve kuru bir saç görünümüne neden olur. Haricen uygulanan konsantre seramid saç tellerini güçlendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Dış etkenlere destekler.

  SODYUM PCA

  İnsan cildinin yapısında da bulunan doğal bir nemlendiricidir. Optimum düzeydeki nem tutucu özelliği sayesinde saç ve saç derisi yıpranmalarına karşı koruma sağlar, saça parlaklık ve canlılık kazandırır.

  PHYTO KERATİN

  Saçın neredeyse tamamı keratin ve lifsel proteinlerden oluşur. TherapyCure içerisinde yer alan phytokeratin, yapısında mısır, buğday ve soya proteinleri bulunan bitkisel orjinli bir keratin türevidir. Özellikle kuru veya hasar görmüş saçlar için geliştirilmiştir. Hacim ihtiyacı olan, ince telli, esneyen, güçsüz, koparak dökülen her tür ve yapıdaki saçın canlanmasına, dolgunlaşmasına ve sağlamlaşmasına yardımcı olur. Saç telinin etrafını saran ve saç epidermlerinin çoğalmasını sağlayan koruyucu bir nem tabakası oluşturarak dış etkilere karşı direncini artırır. Phytokeratin'in boya, röfle ve perma gibi işlemler sonucu yıpranmış saçlara olan etkisi birçok klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.

  SHEA BUTTER

  Batı Afrika'da yetişen Shea ağacının tohumlarından soğuk press yöntemiyle elde edilen Shea Butter, saç tellerine nüfuz ederek saçları besler ve nemlendirir. A, E, F vitaminleri açısından zengin içeriğiyle cildi koruma, yenileme ve nemlendirme işlevi görür. Kuru ve yıpranmış saçların görünümünü düzenlemeyi destekler. Saç derisinin kuruyup pullanmasını önlemeye, saçların parlaklık ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Saç derisinin olumsuz çevresel etkilere karşı korunmasını destekler.

  PANTENOL

  Pantenol saç yüzeyini düzgünleştirerek daha parlak görünmesini ve daha kolay taranmasını sağlar. Uygulandıktan sonra hava koşullarına ve taranmasına bağlı olmaksızın saçın nemini korumasına yardımcı olur. Yapılan deneysel çalışmalarda pantenolün nem tutucu özelliği sayesinde saç tellerinin çapını %10'a kadar arttırdığı gözlemlenmiştir.

 • YORUM YAP Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş Yap!

TAVSİYE ÜRÜNLER

Bilgilendirme
Ürün Sepete Eklendi.Sepete Git